0744 88 77 55 [email protected]

طراحی وبسایت های حرفه ای

timthumb

یک وبسایت حرفه ای هویت شرکت شماست

اولین قدم اساسی در راستای ایجاد و انکشاف کسب و کار در دنیای اینترنتی امروز، دیزاین و ساخت وب‌سایت است. راه اندازی یک وبسایت اهداف متعددی را دنبال می‌نماید که از معرفی نشان تجاری، جذب مشتری، فروش محصولات و خدمات، اطلاع‌رسانی، خدمات پس از فروش و مدیریت ارتباط با مشتریان می‌توان به عنوان مهمترین اهداف نام برد. لازم به ذکر است که اثر بخشی هر وب‌سایت، کاملاً وابسته به کیفیت دیزاین، ساختار، شناخت مخاطبان و اهداف خاص هر نوع وبسایت است و عامل تعیین کننده موفقیت کسب و کار و اثربخشی فعالیت‌های تحت وب به حساب می‌آید.

تیم دیزاین وبسایت ما با سابقه بالای کاری شما را در رسیدن به هدف مورد نظرتان برای یک وبسایت ایده‌آل کمک خواهند کرد، از یک کمپنی تجارت محلی گرفته تا کلان‌ترین کمپنی‌های تجاری. ما تقریبا در تمامی وبسایت‌های سکتورهای تجاری، خدماتی، اطلاع‌رسانی و اداری تجربه داریم که می‌توانید بخشی از نمونه کارهای ما را در وبسایتمان ببینید.

هدف اولیه ما کمک به مشتریان برای رسیدن به هدف‌های آنلاینشان می‌باشد. در راستای این هدف بخش‌هایی رایج از برنامه کاری ما برای شما به صورت زیر است:

قبل از شروع هر پروژه‌، تیم تحقیقاتی ما زمانی کافی برای درک پروسه کاری شما خواهند گذاشت، سپس با در نظرداشت نیاز، بودجه و زمان موجود بهترین ایده‌ها را در قالب برنامه اجرایی و زمانی برای شما ارائه خواهیم کرد.

  • انتخاب طرح و رنگی مقبول با در نظر داشت برند شما، هنرهای تجسمی، روانشناسی تجاری و در آخر سلیقه‌های شخصی شما. ما معمولا نمونه دو یا سه وب‌سایت مورد علاقه شما را خواهیم خواست که می‌تواند حتی خارج از حوزه فعالیت‌های تجاری شما باشد. این پروسه برای درک سلیقه شما ضروری می‌باشد.
  • آنالیز وب‌سایت‌های دیگر در حیطه کاری شما که به ما کمک خواهد کرد با آشنایی بیشتر فعالیت‌های شرکت‌های مشابه و با استفاده از تحقیقات ابتدایی ما پلان دقیق‌تری از میزان فعالیت‌هایی که برای پروژه شما خواهیم داشت، تهیه کنیم تا بتوانید در بازار رقابتی آنلاین امروز نقش پیشرو داشته باشید.
  • محتویات وب‌سایت شما نقشی کلیدی در نمایش بهتر قابلیت‌هایتان برعهده دارد. ما از شما خواهیم خواست تا هرگونه اطلاعات، بروشور، عکس و … که از فعالیت‌هایتان دارید برایمان ارسال کنید. حتی اگر شما محتویات آماده نداشته باشید ما متخصصان قابلی برای کمک به شما داریم.
  • با در نظر داشت تمامی موارد فوق کار دیزاین وب‌سایت شما آغاز خواهد شد. علاوه بر ظاهری زیبا ویژگی‌های دیگر سایت‌های ما سرعت بارگزاری بالا، امنیت بالا، انعطاف پذیری نسبت به اندازه تمامی صفحه‌های نمایش مانند کمپیوتر، تبلیت و موبایل، و همچنین رنکینگ بالاتر داشتن در ماشین‌های جستجوی اینترنتی می‌باشد.

برای معلومات بیشتر با ما به تماس شوید

همکاران ما

تماس با ما

  • خانه نمبر ۵ , سرک دوم, چهار راهی دهبوری, کابل افغانستان
  • [email protected]
  • 55 77 88 744 0093

ثبت نام خبرنامه

در خبرنامه روبیک ثبت نام کنید تااطلاعات در مورد آخرین محصولات و سرویسهای ما را در ایمیل خود دریافت کنید.

© 2014 Rubik