0744 88 77 55 [email protected]

سیستم مدیریت رستورانت

rest

چنانچه درکار و تجارتهای مختلف دارای تجربه هستید، بی‌شک می‌دانید در جایگاه مدیر یک مجموعه، هرقدر هم کارمندانی قابل اعتماد و لایق داشته باشید، باز هم همه کارها و خدمت رسانی به مشتریان، رضایت‌بخش نیست یا به کندی پیش می‌رود، و در این میان جلوگیری از خطاهای انسانی یکی از معضلات بزرگ است که با اعتبار کاری و حرفه‌ای شما ارتباط دارد و می‌توان گفت مدیریت رستوران در یک فاصله زمانی کوتاه، به دلیل فراوانی مشتری و لزوم سرویس‌دهی مستقیم و زیاد به آنها، در میان کارهای گوناگون از دشوارترین آنها است.

با توجه به تجربیات، یکی از راههای حل مشکلات مدیریت، آتومیشن عملیات در یک مجموعه کاری است. در اینباره سافت‌ویر مدیریت رستوران شرکت روبیک با استفاده از تجربه‌های مدیران در رستوران‌های داخل و خارج از کشور و آنالایز بهترین شیوه‌های مدیریت رستوران طراحی شده است که هم پاسخگوی نیاز رستوران‌های داخل کشور باشد و هم خدمات ساپورت سیستم در کشور در دسترس باشد.

سیستم مدیریت رستوران شرکت روبیک به شما این قابلیت را خواهد داد تا شعبه های مختلف تجارت خود را با استفاده از یک سافت‌ویر واحد مدیریت کنید و با دسترسی به اطلاعات در هر زمان و با هر وسیله‌ای نظارتی قوی بر فروشات و مصارف خود داشته باشید. این سیستم می‌تواند به صورت آنلاین و یا با نصب بر روی کمپیوتر شما (آفلاین) مورد استفاده قرار گیرد. از فواید دیگر این سیستم عدم نیاز به اینستال و نگهداری است که مشکلات موجود در سیستم های سنتی (تخریب کمپیوتری، دزدیده شدن، پاک شدن دیتاها و …) را رفع نموده است.

سادگی استفاده از این سیستم این فرصت را برای مدیران رستوران‌ها ایجاد کرده که بدون نیاز به نیروی متخصص کار خود را پیش ببرند و در هزینه ها صرفه جویی کنند.

شرکت روبیک با ارائه نسخه موبایل و تبلت محدودیت استفاده در انواع وسیله ها را از بین برده و سادگی هر چه بیشتر را برای مشتریان خود فراهم آورده است.

این سیستم کاملا مطابق با سیستم تجاری افغانستان می‌باشد و قابلیت استفاده به دو زبان دری و انگلیسی را دارد.

 

بخش‌های مختلف سیستم:

داشبورد:

هر وقت که شما وارد سیستم می‌شوید در صفحه اول خلاصه‌ای از وضعیت کل سیستم و آخرین فعالیت‌هایی که در سیستم انجام شده است به شما نشان داده می‌شود. نمودار مقایسوی هزینه‌ها و فروشات به صورت روزانه، هفتگی، ماهیانه و کلی در صفحه داشبورد قابل مشاهده است.

از ویژگی‌های منحصر به فرد این سیستم است. شما می‌توانید در کل اطلاعات رستوران به سادگی جستجو کنید و تمامی اطلاعات مورد نیاز خود را بدست آورید.

بخش منوی غذا:

در این بخش شما قابلیت کتگوری بندی انواع غذاها را خواهید داشت که بر اساس کد، قیمت و … دسته بندی شده و جزئیات مربوط به آن به همراه عکس غذاها قابل ثبت خواهد بود. شما این قابلیت را خواهید داشت تا غذاهای تعریف شده را اکتیو و غیراکتیو کنید تا منیو غذایی شما آپدیت به سرویس‌های روزانه شما باشد.

از ویژگی‌های این بخش که در صورت علاقه مشتریان قابل اجرا می‌باشد سفارش آنلاین از طریق وبسایت رستوران شما و بر اساس اطلاعات مربوط به اشتراک مشتریان است.

بخش  فروش:

در بخش فروش سیستم شما قابلیت ثبت و صدور بل برای غذاهای فروخته شده را خواهید داشت که بر اساس تاریخ، کد و کتگوری قابل تفکیک است. شما در این بخش بر اساس غذاهای تعریف شده در منیو فروشات خود را ثبت می‌کنید و برای مشتری بل صادر می‌کنید. شما در هر زمان و هر مکان می‌توانید به فروشات خود در فاصله‌های زمانی مختلف دسترسی داشته باشید.

بخش گدام رستوران:

در این بخش شما این قابلیت را خواهید داشت تا تمامی تعریف اجناس موجود در گدام را داخل سیستم در مکان‌های در نظر گرفته شده برای هر کدام ثبت کنید. با هر فروش از منیوی رستوران اجناس موجود به صورت آتومات از گدام کم می‌شود. از طرف دیگر شما با ثبت بل‌های خرید اجناس در سیستم به صورت آتومات اجناس موجود در گدام را اضافه می‌کنید. در فاصله‌های زمانی که شما تعیین می‌کنید می‌توانید مقدار واقعی اجناس موجود در گدام را بررسی کرده و از میزان کمبود اجناس بر اساس فروشات اطلاع حاصل کنید.

بخش راپورها

در سیستم مدیریت رستوران شرکت روبیک شما این توانایی را خواهید داشت تا از تمامی بخش‌های سیستم راپورهایی در فاصله‌های زمانی موردنظر خودتان تهیه کنید. راپور فروش و مصرف به تفکیک بل و نوعیت ، راپور موجودی انبار به تفکیک بل و نوعیت از جمله این راپورها هستند که شما می‌توانید با دسترسی به آن و مقایسه راپورها با مقادیر واقعی بر رستوران خود به صورت هرچه بهتر نظارت داشته باشید.

دیگر ویژگی‌ها:

از دیگر ویژگی‌های برجسته این سیستم این است که شما با هر وسیله‌ای می‌توانید از آن استفاده کنید. این سیستم طوری طراحی شده است که خود را با تبلت یا کمپیوتر شما تنظیم می‌کند و شما می‌توانید به راحتی با آن کار کنید و از کار کردن با آن لذت ببرید. با وجود این قابلیت هیچ‌گونه محدودیتی در کارکرد سیستم ایجاد نشده است یعنی شما می‌توانید حتی با تبلت خود نیز از سیستم راپور تهیه کنید.

امنیت اطلاعات یکی از دغدغه‌های همه مدیران تجاری در هنگام استفاده از سیستم‌های مالی می‌باشد. در اینباره ما فقط به نام کاربری، کلمه عبور و تعین سطح دسترسی به اطلاعات اکتفا نکرده‌ایم. شما می‌توانید ورود به سیستم را فقط برای چند وسیله محدود کنید.

همکاران ما

تماس با ما

  • خانه نمبر ۵ , سرک دوم, چهار راهی دهبوری, کابل افغانستان
  • [email protected]
  • 55 77 88 744 0093

ثبت نام خبرنامه

در خبرنامه روبیک ثبت نام کنید تااطلاعات در مورد آخرین محصولات و سرویسهای ما را در ایمیل خود دریافت کنید.

© 2014 Rubik