0744 88 77 55 [email protected]

سیستم حسابداری شرکتی

timthumb (3)

ذخیره و مدیریت اطلاعات مالی مربوط به سکتورهای تجاری همیشه از مشکلات اساسی پیش روی تاجران و مدیران سکتورهای تجاری بوده است. حل مشکلات مربوط به عدم شفافیت مالی، مالیاتی و اطلاعات مربوط به مشتریان و فروشات از مسائل هزینه‌بر در سکتورهای تجاری می‌باشند.
شرکت روبیک با علم از مشکلات پیش‌روی سکتورهای تجاری با فراهم کردن سیستم مدیریت فروش کیوی به شما این قابلیت را خواهد داد تا شعبه های مختلف تجارت خود را با استفاده از یک سافت‌ویر واحد مدیریت کنید و با دسترسی به اطلاعات در هر زمان و با هر وسیله‌ای نظارتی قوی بر فروشات و مصارف خود داشته باشید. این سیستم می‌تواند به صورت آنلاین و یا با نصب بر روی کمپیوتر شما (آفلاین) مورد استفاده قرار گیرد.
با یک بار خرید این سیستم حتی بعد از تغییر فعالیت تجاری، به سادگی تغییرات مورد نیاز را در نسخه موجود اعمال کنید و از هزینه های خود بکاهید. از فواید دیگر این سیستم عدم نیاز به اینستال و نگهداری است که مشکلات موجود در سیستم های سنتی (تخریب کمپیوتری، دزدیده شدن، پاک شدن دیتاها و …) را رفع نموده است.
سادگی استفاده از این سیستم این فرصت را برای مدیران سکتورهای تجاری ایجاد کرده که بدون نیاز به نیروی متخصص کار خود را پیش ببرند و در هزینه ها صرفه جویی کنند. واحدهای پولی در این سیستم به هر تعداد که مورد ضرورت شما باشد قابل تعریف و استفاده می‌باشد.
شرکت روبیک با ارائه نسخه موبایل و تبلت محدودیت استفاده در انواع وسیله ها را از بین برده و سادگی هر چه بیشتر را برای مشتریان خود فراهم آورده است.

بخش‌های مختلف سیستم:
مدیریت مشتری‌ها و حساب‌ها

– سیستم به شما این امکان را می‌دهد تا مشتریان خود را با مشخصات کامل در سیستم ثبت کنید. آنها را گروه‌بندی کنید و برای هر کدام یک پرونده مالی تشکیل دهید. همچنین می‌توانید حساب‌های یک مشتری را نیز گروه‌بندی کنید.
– شما می‌توانید برای پرداخت بدهی خود یا مشتری تاریخ تعیین کنید.
– برای مشتریان خود اینوایس ثبت کرده و بعد از اینکه بدهی را دریافت کردید برای آنها بل صادر کنید. همچنین این سیستم امکان دریافت بدهی به صورت اقساط را برای شما ممکن می‌سازد.
– واحدهای پولی مختلف تعریف کنید.
– در این سیستم محاسبات مالیاتی و هزینه و مصرف به صورت هوشمند انجام شده و ثبت می‌شوند.
– فیلتر کردن حساب‌ها بر اساس بدهکاری و طلبکاری، مبلغ، تاریخ پرداخت و … از دیگر ویژگی‌های این سیستم می‌باشد.

مدیریت کاربران سیستم

از ویژگی خوب این سیستم این است که به هر تعداد که بخواهید می‌توانید کاربر به این سیستم اضافه کنید، به این ترتیب می‌توانید در شعبه های مختلف تجارت خود فقط از یک سیستم مالی به صورت متمرکز استفاده کنید. ضمن اینکه با محدود کردن سطح دسترسی کاربران این امکان را خواهید داشت تا کارمندان خود را محدود و بر آنها نظارت کنید.

داشبورد

هر وقت که شما وارد سیستم می‌شوید در صفحه اول خلاصه‌ای از وضعیت کل سیستم و آخرین فعالیت‌هایی که در سیستم انجام شده است به شما نشان داده می‌شود. نمودار مقایسوی هزینه‌ها و درآمدها به صورت روزانه، هفتگی، ماهیانه و کلی و همچنین گراف رشد سکتور تجاری شما به زیبایی در صفحه داشبورد قابل مشاهده است.

– این سیستم کاملا مطابق با سیستم تجاری افغانستان می‌باشد و قابلیت استفاده به دو زبان دری و انگلیسی را دارد.

اینوایس و کوتیشن آنلاین

شما در این سیستم این قابلیت را دارید تا اینوایس‌ها و کوتیشن‌های خود را به صورت آنلایین ارسال کنید و در صورت مشاهده طرف مقابل نوتیفیکیشن دریافت کنید.

– قابلیت اضافه کردن اجناسی با قیمت از پیش تعریف شده به کوتیشن‌ها و اینوایس‌های موردنظر خود برای سادگی هر چه بیشتر

جستجوی سریع و آسان

از ویژگی‌های منحصر به فرد این سیستم است. شما می‌توانید در کل پرونده‌های مالی به سادگی جستجو کنید و تمامی اطلاعات مورد نیاز خود را بدست آورید.

انواع راپورها

از امکانات دیگر این سیستم قابلیت گرفتن انواع راپور بر اساس تاریخ و دوره زمانی مشخص (روزانه، هفته‌وار، ماهانه و سالانه) به همراه دیگر جزئیات آن است. همچنین شما می‌توانید از گردش مالی حساب یک مشتری با تمامی جزئیات راپور تهیه کنید. تمامی راپورهای گرفته شده قابل پرینت هستند.

ویژگی‌های دیگر سیستم

از دیگر ویژگی‌های برجسته این سیستم این است که شما با هر وسیله‌ای می‌توانید از آن استفاده کنید. این سیستم طوری طراحی شده است که خود را با تبلت یا کمپیوتر شما تنظیم می‌کند و شما می‌توانید به راحتی با آن کار کنید و از کار کردن با آن لذت ببرید. با وجود این قابلیت هیچ‌گونه محدودیتی در کارکرد سیستم ایجاد نشده است یعنی شما می‌توانید حتی با تبلت خود نیز از سیستم راپور تهیه کنید.

امنیت اطلاعات یکی از دغدغه‌های همه مدیران تجاری در هنگام استفاده از سیستم‌های مالی می‌باشد. در اینباره ما فقط به نام کاربری، کلمه عبور و تعین سطح دسترسی به اطلاعات اکتفا نکرده‌ایم. شما می‌توانید ورود به سیستم را فقط برای چند وسیله محدود کنید.

استفاده از این سیستم کاهش هزینه‌های مربوط به نیروی متخصص را برای شما فراهم خواهد کرد و همچنین شما خواهید توانست با یک سیستم مالی تمامی تجارت‌های فعلی و آینده خود را مدیریت کنید.

همکاران ما

تماس با ما

  • خانه نمبر ۵ , سرک دوم, چهار راهی دهبوری, کابل افغانستان
  • [email protected]
  • 55 77 88 744 0093

ثبت نام خبرنامه

در خبرنامه روبیک ثبت نام کنید تااطلاعات در مورد آخرین محصولات و سرویسهای ما را در ایمیل خود دریافت کنید.

© 2014 Rubik