0744 88 77 55 [email protected]

سیستم حسابداری تجاری- گدام‌داری

گدام در یک شرکت تجاری از مهمترین بخش‌های شرکت می‌باشد که نظارت دقیق بر موجودیات آن از ضرورت‌های اساسی است. از بین رفتن اسناد کاغذی و عدم کنترل آسان آنها همیشه مشکلاتی از قبیل اختلاف موجودی در اسناد و واقعیت، کنترل سخت موجودی و راپورگیری زمان بر و با هزینه به وجود می‌آورد. فرآیندهای حسابداری مربوط به خریدها و فروشات نیز همیشه نیاز به نیرویی متخصص داشته که با محاسبات دستی و خطای انسانی هزینه بسیاری در بر داشته است.

نظارت هر چه بیشتر در موجودی ورودی و خروجی گدام، فروشات و خریدها، کمک زیادی به شفافیت کاری بیشتر و همچنین پلان‌گذاری‌های کلان در شرکت می‌کند. امروزه در کشور ما به دلیل عدم استفاده از سیستم‌های منسجم علمی گدام‌داری و حسابداری مشکلات بسیار زیادی در مدیریت سکتورهای تجاری و اداری به وجود آمده است.

شرکت روبیک با علم از این موضوع سیستمی جامع با استفاده از علم روز تهیه کرده است که به شما برای مدیریت هر چه بیشتر تجارتتان کمک خواهد کرد.

سیستم مدیریت گدام شرکت روبیک به شما این قابلیت را خواهد داد تا با دسترسی به اطلاعات در هر زمان و با هر وسیله‌ای و همچنین با استفاده از امکان پیگیری سوانح مربوط به موجودی گدام، ورودی و خروجی آن، مقداری تعدادی و مالی فروشات و خریدها، و همچنین حسابداری مربوطه به آن بالاترین سطح مدیریتی را در تجارت خود داشته باشید.

این سیستم می‌توانید به صورت آنلاین و یا با نصب بر روی شبکه داخلی (آفلاین) مورد استفاده قرار گیرد. این سافت‌ویر نیازی به اینستال و نگهداری ندارد که مشکلات موجود در سیستم های سنتی (تخریب کمپیوتری، دزدیده شدن، پاک شدن دیتاها و …) را رفع نموده است. سادگی استفاده از این سیستم این فرصت را برای مدیران تجاری ایجاد کرده که بدون نیاز به نیروی متخصص کار خود را پیش ببرند و در هزینه ها صرفه جویی کنند.

شرکت روبیک با ارائه نسخه موبایل و تبلت محدودیت استفاده در سیستم عامل‌های خاص (ویندوز، مک و …) را از بین برده و سادگی هر چه بیشتر را برای مشتریان خود فراهم آورده است.

این سیستم کاملا مطابق با سیستم اداری افغانستان بوده و قابلیت استفاده به دو زبان دری و انگلیسی را دارد.

بخش‌های مختلف سیستم حسابداری تجاری

مدیریت محصولات

در بخش مدیریت محصولات شما می‌توانید تمام اجناسی که در تجارت خود به فروش می‌رسانید را با جزئیات مربوط به آنها در دسته‌بندی‌های مورد ضرورت ثبت کنید. اندازه، واحد، قیمت خرید یا تمام شده اجناس و قیمت فروش را در کنار مالیات بر فروش از جزئیات مربوط به هر محصول می‌باشد. از ویژگی‌های این بخش قابلیت چاپ بارکد و لیبل برای هر جنس است که از آن می‌توانید برای فروش مکانیزه استفاده کنید.

در این بخش شما قابلیت تعریف تعداد گدام‌های شرکت را به همراه محصولات آن گدام خواهید داشت که به مدیریت هرچه بهتر و ساده‌تر محصولات در شعب مختلف تجارت شما کمک زیادی خواهد کرد.

در لیست محصولات شرکت شما اطلاعات کامل هر محصول به همراه قابلیت اضافه کردن تعداد خراب شده هر محصول وجود دارد که شما می‌توانید به تفکیک دسته‌بندی، عکس و نوعیت هر زمان که ضرورت داشتید جستجو کنید و اطلاعات و موجودی مربوط به هر محصول را مشاهده کرده و از آن در قالب فایل‌های مختلف راپور پرینت شده دریافت کنید.

همچنین در این بخش شما می‌توانید از سیستم بخواهید تا در صورتی که جنسی از تعدادی مشخص در گدام کمتر شد برای شما آلرت ارسال کند.

ترانسفر

جابه‌جایی محصولات از شعبه‌های تجاری مختلف یا گدام‌های مختلف به یکدیگر از فرآیندهای رایج در یک شرکت تجاری می‌باشد. در بخش ترانسفر شما این قابلیت را خواهید داشت تا انتقال محصولات را بین گدام‌های شرکت خود ثبت کنید تا شفافیت هر چه بیشتر در جزئیات مربوط به فعالیت‌های تجاری خود داشته باشید.

خرید، فروش و کوتیشن

در بخش خرید و فروش شما به سادگی خریدات و فروشات شرکت را با جزئیات مربوط به قیمت، تاریخ و مشتری ثبت می‌کنید. استفاده از بارکد و لیبل برای شناسایی محصولات از سیستم‌های رایج در کشورهای توسعه یافته می‌باشد که ما برای اولین بار در افغانستان شرایط استفاده از این این تکنالوژی را برای محصولات داخلی فراهم کرده‌ایم.

در بخش فروش جزئیات مربوط به فروشنده و شعبه فروش، تاریخ، قیمت و مشتری ثبت خواهد شد و بل مربوط به فروش در سیستم صادر می‌‌شود. بعد از ثبت هر خرید یا فروش در سیستم اجناس خرید یا فروخته شده به صورت آتومیت به موجودی شرکت در گدام اضافه و یا کم خواهد شد.

همچنین این سیستم این قابلیت را به شما خواهد داد تا برای مشتریان خود کوتیشن صادر کنید و هر زمان که ضرورت داشتید به آنها دسترسی داشته باشید.

تمامی اطلاعات مربوط به خریدها و فروشات شرکت شما در فاصله‌های زمانی موردنظر قابل جستجو و ارزیابی می‌باشد و شما می‌توانید از جزئیات آن راپور تهیه کنید.

مدیریت افراد

در بخش افراد، هر شخصی که با شرکت شما در ارتباط کاری باشد قابل ثبت شدن می‌باشد. فروشنده‌ها، مشتری‌ها، شرکت‌های توزیع‌کننده و کاربران سیستم از جمله این افراد می‌باشند که پرونده کاملی از جزئیات مربوط به اطلاعات این افراد در سیستم ثبت خواهد شد. فعالیت‌های این افراد از جمله فروشنده‌ها و خریداران به صورت کامل در این سیستم ثبت خواهد شد و شما می‌توانید هر زمان که ضرورت داشتید به آنها دسترسی داشته و ارزیابی کنید.

همچنین شما این قابلیت را دارید تا دسترسی کاربرانی که از این سیستم استفاده می‌کنند را با توجه به اختیارات آنها محدود کرده و امنیت بالاتری را برای شرکت خود فراهم کنید.

تنظیمات

در بخش تنظیمات این سیستم شما این توانایی را خواهید داشت تا قوانین کاری و جزئیات مربوط به شرکت خود را تعریف کنید. تعداد دسته‌بندی اجناس، تعداد و مشخصات گدام‌ها، نرخ مالیات‌ها، تخفیفات مربوط مشتری‌ها و اضافه کردن لوگو شرکت در این بخش قابل تنظیم می‌باشد.

همچنین در این بخش شما می‌توانید هر زمان که ضرورت داشتید از اطلاعات موجود در سیستم بک آپ تهیه کرده تا از امنیت دسترسی به اطلاعات شرکت اطمینان حاصل کنید.

راپورها:

یکی از بخش‌های اساسی این سیستم بخش مربوط به راپورها می‌باشد که شما می‌توانید از جزئیات مربوط به فروشات، محصولات، خریداری‌ها و گدام‌ها راپور داشته باشید.

چارت مربوط به وضعیت کلی خریدات و فروشات شرکت شما، جزئیات مربوط به ارزش مالی و جنسی موجود در گدام، هشدارهای مربوط به کاهش اجناس در گدام، راپور محصولات موجود، راپور خرید، راپور مربوط به فروش روزانه و ماهانه و کلی از جمله راپورهای موجود در سیستم هستند.

دیگر ویژگی‌ها:

از دیگر ویژگی‌های برجسته این سیستم این است که شما با هر وسیله‌ای می‌توانید از آن استفاده کنید. این سیستم طوری طراحی شده است که خود را با تبلت یا کمپیوتر شما تنظیم می‌کند و شما می‌توانید به راحتی با آن کار کنید و از کار کردن با آن لذت ببرید. با وجود این قابلیت هیچ‌گونه محدودیتی در کارکرد سیستم ایجاد نشده است یعنی شما می‌توانید حتی با تبلت خود نیز از سیستم راپور تهیه کنید.

امنیت اطلاعات یکی از دغدغه‌های همه مدیران تجاری در هنگام استفاده از سیستم‌های مالی می‌باشد. در اینباره ما فقط به نام کاربری، کلمه عبور و تعین سطح دسترسی به اطلاعات اکتفا نکرده‌ایم. شما می‌توانید ورود به سیستم را فقط برای چند وسیله محدود کنید.

همکاران ما

تماس با ما

  • خانه نمبر ۵ , سرک دوم, چهار راهی دهبوری, کابل افغانستان
  • [email protected]
  • 55 77 88 744 0093

ثبت نام خبرنامه

در خبرنامه روبیک ثبت نام کنید تااطلاعات در مورد آخرین محصولات و سرویسهای ما را در ایمیل خود دریافت کنید.

© 2014 Rubik