0744 88 77 55 [email protected]

سیستم‌های مدیریتی تحت وب

sibnew1

مشکلات سکتورهای اداری و تجاری در ذخیره، مدیریت و استفاده از دیتاها و همچنین نبود سیستم های مدیریت دیتاها مشکلات زیادی را برای رشد شرکت‌های تجاری و ارگان‌های اداری به وجود آورده است. با گسترش استفاده از اینترنت و فراهم آمدن شرایط ارتباطی بهتر، ما بیش از پیش به ذخیره آنلاین و آفلاین دیتاها برای مدیریت هرچه بهتر آنها ضرورت داریم.

هدف ما از ایجاد سافت‌ویرهای تحت وب نه تنها ذخیره امن و دسترسی آسان به اطلاعات، بلکه استفاده از این اطلاعات در راستای پروسه های اداری می باشد.

متخصصان بخش انکشاف سافت‌ویر شرکت روبیک با تجربه و دانش روز، آماده ساخت و مدیریت سیستم‌های مورد نظر شما، صرف ‌نظر از پیچیدگی آن با دو ویژگی کلی هستند:

– ایجاد دیتابیس جامع که دربرگیرنده تمامی دیتاهای ضروری بخش‌های مختلف یک ارگان باشند که دسترسی آسان و سریع، قابلیت آنالایز دیتاها و ریپورت‌هایی با دامنه وسیع از ویژگی‌های بخش دیتابیس محصولات ما می‌باشد.

– سیستم مدیریت بخش‌های مختلف یک ارگان که قابلیت مدیریت هوشمند را در تمام پروسجر‌های اداری در هر زمان و مکان فراهم سازد.

از دیگر مزایای استفاده از سیستم‌های تحت وب ما می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

– امکان استفاده به صورت آنلاین و همچنین در صورت نبود اینترنت آفلاین از سافت‌ویرهای تحت وب.

امکان فراهم کردن پروفایل‌هایی برای کاربران تا با دسترسی به دیتابیس بتوانند اطلاعات مورد نیاز را ذخیره سازی کرده و از آن استفاده کنند.

– قابلیت محدودسازی دسترسی کاربران که به مدیران این اجازه را می‌دهند تا دسترسی به اطلاعات را برای کاربران زیرمجموعه بر حسب نیاز محدود کنند.

– قابلیت سرچ سریع که یک دیتابیس حرفه‌ای به شما این قابلیت را خواهد داد که حتی جزئی‌ترین اطلاعات مورد نیاز را به آسانی و با سرعت بالا پیدا کنید.

– تنوع ریپورت‌ها که در پلان روبیک در طراحی آنها فقط محدود به نیازهای امروز شما نمی‌باشد. ما با ارزیابی نیازهای محتمل آینده شما این فرصت را فراهم خواهیم ساخت تا از بخش وسیعی از ریپورت‌ها استفاده کنید.

برای معلومات بیشتر درباره سافت‌ویرها و دیتابیس‌های تحت وب ما، با ما به تماس شوید.

همکاران ما

تماس با ما

  • خانه نمبر ۵ , سرک دوم, چهار راهی دهبوری, کابل افغانستان
  • [email protected]
  • 55 77 88 744 0093

ثبت نام خبرنامه

در خبرنامه روبیک ثبت نام کنید تااطلاعات در مورد آخرین محصولات و سرویسهای ما را در ایمیل خود دریافت کنید.

© 2014 Rubik