0744 88 77 55 [email protected]

درباره ما

روبیک یک شرکت برنامه‌نویسی تحت وب و خدمات تکنالوژیهای آنلاین، تاسیس شده در سال 2014، کابل افغانستان می‌باشد.

وجود مشکلات مدیریتی و خلأ استفاده از سیستم‌های مدیریتی تحت وب در افغانستان، بنیانگذاران روبیک را مجاب به تاسیس شرکتی تخصصی با استفاده از بهترین نخبگان و نوآوران برنامه‌نویسی کرد.

خدمات روبیک شامل برنامه‌نویسی سافت ویرهای تحت وب، اپلیکیشن‌های موبایل، دیزاین دیتابیس، دیزاین وبسایت، هاستینگ و خدمات اپلیکیشن‌های گوگل برای ارگانهای دولتی و سکتورهای تجاری خصوصی می‌باشد.

ما با استفاده از نوآوری، خلاقیت و تخصص به دنبال ارائه راهکارهای آنلاین با قابلیت‌های جامع بودن، زیبایی و سادگی کار برای کاربران هستیم. هدف تیم جوان و با انرژی ما فراهم کردن بهترین نوع خدمات برای رضایت مشتریان عزیز می‌باشد.

چرا ما متفاوتیم؟

استعداد: اولین ویژگی متمایز کننده روبیک در اختیار داشتن تیم تخصصی و با استعداد می‌باشد که با استفاده از کار گروهی به دنبال ارائه با کیفیت‌ترین محصولات ممکن در استانداردهای جهانی می‌باشند. در مقابل پیچیده‌ترین پروژه‌ها ما با استعدادترین تیم تخصصی را برای پیشبرد فعالیت‌هایمان داریم.

راهکار و نوآوری: ما از تکنولوژی به عنوان ابزاری برای رسیدن به رشد و توسعه استفاده می‌کنیم. در قدم اول با شناخت نواقص فعالیت‌های سازمانی شما به دنبال ارائه راهکار خواهیم بود و در ادامه برای هر چه گسترده‌تر کردن سازمان شما از ایده‌های نوآورانه استفاده خواهیم کرد.

تحقیقات و توسعه: در روبیک تحقیق اساس هر پروژه خورد و کلان به حساب می‌آید. ما بیشترین زمان ممکن را برای شناسایی تمام ابعاد یک پروژه با دیدی بلند مدت سپری می‌‌کنیم. این تحقیق جامع در نهایت امکان رسیدن به محصولی جامع را فراهم خواهد آورد که حتی بالاتر از انتظارات مشتریان خواهد بود.

ضمانت و پشتیبانی: پالیسی پشتیبانی روبیک یکی دیگر از ویژگی‌های متمایزکننده ما می‌باشد. با توجه به نیاز سافت‌ویرهای تحت وب به پشتیبانی برای استفاده بلند مدت، ما در روبیک این اطمینان را به شما خواهیم داد که خرید محصولات ما فقط شروعی برای یک همکاری بلندمدت می‌باشد. حمایت از مشتریان و تضمین کیفیت تمام محصولات روبیک به صورت بلندمدت از ارزش‌های اصلی ما می‌باشد.

اهداف ما:

داشتن نقشی تاثیرگذار در انکشاف افغانستان با فراهم کردن راهکارهای آنلاین و نوآوری در عرصه‌های مدیریتی از جمله اهداف ما می‌باشد. ما فقط یک شرکت تجاری نیستیم، هدف ما فرهنگ‌سازی در راستای استفاده از تکنالوژی‌های مدیریتی آنلاین برای آینده افغانستانی انکشاف یافته است. در راستای رسیدن به اهداف، ما از تک تک نخبگان کشورمان افغانستان حمایت می‌کنیم تا با همکاری‌‌های خود در موفقیت‌ها و پیشرفت‌های ما شریک باشند.

روبیک معتقد به ارائه محصولات خود با استانداردهای جهانی است که برای رسیدن به این هدف  مهم ما با استفاده از پروسه کنترل کیفیت درون شرکتی، کیفیت تمام ابعاد کاری ما مطابق استانداردهای اجرایی جهانی نظارت و کنترل می‌شود.

ارزشهای ما

تمرکز اصلی ما بر مشتری است و همواره به دنبال راه‌های موثرتری برای حل نیاز مشتریان هستیم.

اعتقاد داریم خوب کافی نیست، به دنبال عالی هستیم.

برای اعتبارمان ارزش بسیار قائلیم و پیوسته آن را حفظ می‌‌کنیم.

مثبت نگاه می‌کنیم و در روابطمان به دنبال خلق فضای سازنده و شفاف هستیم.

ما با هم می‌سازیم، با هم شکست می‌خوریم و با هم پیروز می‌شویم.

همواره خودمان را منصفانه نقد می‌کنیم و هرجا نیاز به تغییر را احساس کنیم، درنگ نمی‌کنیم.

همیشه به دنبال یادگیری هستیم و سخاوتمندانه یاد می‌دهیم.

حرفه‌ای فکر می‌کنیم، حرفه‌ای رفتار می‌کنیم.

آینده را حدس نمی‌زنیم، آن را با اقدامات امروزمان می‌سازیم.

مسئولانه اشتباهاتمان را می‌پذیریم و از آن درس می‌گیریم.

صمیمی و دوستانه، در عین حال منضبط و جدی هستیم.

مگر می‌شود یک روز اشتیاق به کارمان نداشته باشیم؟

همکاران ما

تماس با ما

  • خانه نمبر ۵ , سرک دوم, چهار راهی دهبوری, کابل افغانستان
  • [email protected]
  • 55 77 88 744 0093

ثبت نام خبرنامه

در خبرنامه روبیک ثبت نام کنید تااطلاعات در مورد آخرین محصولات و سرویسهای ما را در ایمیل خود دریافت کنید.

© 2014 Rubik