0744 88 77 55 [email protected]

اپلیکیشن‌های گوگل برای سکتورهای تجاری

امروزه داشتن ایمیل‌هایی با پسوند نام شرکت از ضروریات اساسی شرکت‌های تجاری به حساب می‌آید. در افغانستان مشکلات موجود در ایمیل‌های تجاری مانند عدم سینک شدن ایمیل در وسایل مختلف، نبود امنیت به دلیل سابقه هک شدن متعدد و نداشتن امکانات جانبی مربوط به ایمیل، برای کارمندان و مدیران شرکت‌ها بسیار آشنا می‌باشد.
شرکت روبیک برای حل مشکلات روزمره مشتریان خود با همکاری یکی از پارتنرهای تجاری (ممتاز هاست) اقدام به ارائه سرویس‌های اپلیکیشن‌های گوگل برای شرکت‌های تجاری کرده است. سرویس ایمیل گوگل که از امن‌ترین و با کیفیت‌ترین سیستم‌های ایمیل در سطح جهان به حساب می‌آید، بخشی از پکیج کامل سرویس‌های گوگل برای سکتورهای تجاری می‌باشد. گوگل درایو برای ذخیره آنلاین اطلاعات، گوگل کلندر برای برنامه‌ریزی ملاقات‌ها، گوگل داک برای تنظیم داکیومنت‌ها و … از دیگر امکانات موجود در پکیج تجاری گوگل می‌باشد که شما با خرید سرویس ایمیل به طور رایگان از آن‌ها استفاده خواهید کرد.
ساپورت قوی و لحظه‌ای در افغانستان و در سطح جهانی از مزیت‌های اساسی استفاده از سرویس تجاری گوگل می‌باشد که آن را به سرویسی بی رقیب تبدیل کرده است.
هاستینگ و دماین
برای ذخیره هرچه امن‌تر اطلاعات خود در فضای سایبری شرکت روبیک اقدام به ارائه هاست با بالاترین امنیت ممکن در سطح جهانی کرده است. از مزیت‌های استفاده از خدمات هاستینگ شرکت روبیک استفاده نامحدود از فضای سرور برای ذخیره اطلاعات است که مشکلات مشتریان را در نیازهای خاصشان مانند وبسایت‌های تصویری، شبکه‌های خبری و تلویزیونی و … رفع کرده است.
همچنین در شرکت روبیک انواع دماین با پسوند‌های Org. Com. Af. و … به سادگی و کمترین زمان ممکن ثبت خواهد شد.

همکاران ما

تماس با ما

  • خانه نمبر ۵ , سرک دوم, چهار راهی دهبوری, کابل افغانستان
  • [email protected]
  • 55 77 88 744 0093

ثبت نام خبرنامه

در خبرنامه روبیک ثبت نام کنید تااطلاعات در مورد آخرین محصولات و سرویسهای ما را در ایمیل خود دریافت کنید.

© 2014 Rubik