0744 88 77 55 [email protected]

اپلیکیشن‌های موبایل

timthumb (5)

3/1 میلیارد کاربر اینترنت در دنیا که از این تعداد یک سوم آن تنها از موبایل برای استفاده از اینترنت استفاده می‌کنند. تخمین زده می‌شود حدود 4/3 میلیارد تلفن موبایل در جهان وجود دارد که اهمیت سرمایه‌گذاری شرکت‌های تجاری در این بخش را نشان می‌دهد.

پروگرامینگ اپلیکیشن‌های موبایل در بازارهای تجاری‌ جهانی به شدت در حال رشد می‌باشد. اپلیکیشن‌های موبایل سافت‌ویرهایی هستند که بر روی دستگاه‌های موبایل نصب شده و سرویس‌های مشخصی را ارائه می‌دهند. گستردگی استفاده از آن‌ها به دلیل تنوع خدمات ارائه‌ شده می‌باشد، از سرویس‌های پیام‌‌رسانی گرفته تا اپلیکیشن‌های مدیریتی، تجارت الکترونیکی، خدماتی، گیم و ویدیو.

یکی از جالب‌ترین تخمین‌ها می‌گوید حدود 35 میلیارد وسیله به اینترنت متصل هستند. به زودی به حدی گسترش می یابند که ما شمارش آنها را متوقف خواهیم کرد” (اریک اسمیچ، گوگل)

روبیک در بخش اپلیکیشن‌های موبایل دارای تیمی با استعداد و با تجربه در زمینه پروگرامینگ موبایل می‌باشد که پروژه‌های متنوعی را با نهایت رضایت مشتری به اتمام رسانده است. ما اپلیکیشن‌های اندروید و آی او اس برای اپل را با قابلیت‌های گرافیک قوی و جامع بودن برای فراهم آوردن رضایت کامل مشتریان ارائه می‌کنیم.

برای معلومات بیشتر با ما به تماس شوید.

همکاران ما

تماس با ما

  • خانه نمبر ۵ , سرک دوم, چهار راهی دهبوری, کابل افغانستان
  • [email protected]
  • 55 77 88 744 0093

ثبت نام خبرنامه

در خبرنامه روبیک ثبت نام کنید تااطلاعات در مورد آخرین محصولات و سرویسهای ما را در ایمیل خود دریافت کنید.

© 2014 Rubik