0744 88 77 55 [email protected]

سرویسهای ما

سیستم‌های مدیریتی تحت وب

مشکلات سکتورهای اداری و تجاری در ذخیره، مدیریت و استفاده از دیتاها و همچنین نبود سیستم های مدیریت دیتاها مشکلات زیادی را برای رشد شرکت‌های تجاری و ارگان‌های اداری به وجود آورده است. با گسترش استفاده از اینترنت و فراهم آمدن شرایط ارتباطی بهتر، ما بیش از پیش به ذخیره آنلاین و آفلاین دیتاها برای مدیریت هرچه بهتر آنها ضرورت داریم.

ادامه مطلب...

اپلیکیشن‌های موبایل

3/1 میلیارد کاربر اینترنت در دنیا که از این تعداد یک سوم آن تنها از موبایل برای استفاده از اینترنت استفاده می‌کنند. تخمین زده می‌شود حدود 4/3 میلیارد تلفن موبایل در جهان وجود دارد که اهمیت سرمایه‌گذاری شرکتهای تجاری در این بخش را نشان می‌دهد. پروگرامینگ اپلیکیشن‌های موبایل در بازارهای تجاری‌ جهانی به شدت در حال رشد می‌باشد.

ادامه مطلب...

طراحی وبسایت های حرفه ای

یک وبسایت حرفه ای هویت شرکت شماست اولین قدم اساسی در راستای ایجاد و انکشاف کسب و کار در دنیای اینترنتی امروز، دیزاین و ساخت وب‌سایت است. راه اندازی یک وبسایت اهداف متعددی را دنبال می‌نماید که از معرفی نشان تجاری، جذب مشتری، فروش محصولات و خدمات، اطلاع‌رسانی، خدمات پس از فروش و مدیریت ارتباط با مشتریان می‌توان به عنوان مهمترین اهداف نام برد.

ادامه مطلب...

سیستم مدیریت دانشگاهی

سیستم مدیریت اطلاعات دانشگاهی سیب یک نرم‌افزار تحت وب می‌باشد

سیستم مدیریت الترامکتب

با این سیستم بالاترین سطح مدیریتی را در مکتب خود داشته باشید

سیستم حسابداری شرکتی

ذخیره و مدیریت اطلاعات مالی مربوط به سکتورهای تجاری،حل مشکلات مربوط به عدم شفافیت مالی و مالیاتی

سیستم مدیریت اطلاعات منابع بشری

این سیستم کاملا مطابق با سیستم اداری افغانستان بوده و قابلیت استفاده به دو زبان دری و انگلیسی را دارد

دیدن تمام محصولات

نیازسنجی، مشوره و ارائه راهکار

شرکت روبیک با تمرکز بر ضروریات موجود در پروسجرهای اداری، مجموعه‌ای از سیستم های مدیریتی ارائه مینماید که از طریق راهکارهای ابتکاری و مطابق با سیستم‌های مدیریتی افغانستان، جوابگوی نیازها و مشکلات سکتورهای مختف اداری، خدماتی و تجاری هستند. در روبیک «تحقیقات» پایه اصلی اجرای هر پروژه خرد و کلان به حساب می‌آید.

ادامه مطلب

بهره‌برداری و ساپورت

بر اساس آمارهای جهانی در حدود 65 فیصد از پروژه‌های سیستم‌های مدیریتی بعد از بهره‌برداری و اتمام پروژه نتایج مورد انتظار مشتریان را نخواهند داشت. ما با علم از این موضوع پلانی جامعی را در تمام مراحل پروژه (تحقیقات، پروتوتایپ، کدینگ، تستینگ، اجرا، آموزش و ساپورت) بر اساس ظرفیت‌های موجود در سازمان شما برنامه‌‌ریزی می‌کنیم.

ادامه مطلب

همکاران ما

تماس با ما

  • خانه نمبر ۵ , سرک دوم, چهار راهی دهبوری, کابل افغانستان
  • [email protected]
  • 55 77 88 744 0093

ثبت نام خبرنامه

در خبرنامه روبیک ثبت نام کنید تااطلاعات در مورد آخرین محصولات و سرویسهای ما را در ایمیل خود دریافت کنید.

© 2014 Rubik